0,00 zł
Strona głównaDRONCOMateriały ścierne

Materiały ścierne

 Narzędzia szlifierskie DRONCO gwarantują najwyższą jakość w :

  • wydajności szifowania
  • czystości obrazu szlifowania
  • żywotności
  • bezpieczeństwie
  • ekonomiczności

Tarcze fibrowe: odrdzewianie, zdzieranie zadziorów, okrawanie. Tarcze  fibrowe DRONCO świetnie spisują się przy wszystkich pracach szlifierskich. Cechuje je wysoka wydajność szlifowania oraz długa żywotność.

Papier ścierny: do szlifierek trójkątowych i mimośrodowych są specjalnie skonstruowane pod kątem zachowań wibracyjnym tych maszyn. W rezultacie uzyskuje się wytwarzanie ciepła  i dokładne polerowanie powierzchni. Zastosowanie rzepu umożliwia  szybką  wymianę papieru ściernego bez koniecznosci przezbrajania szlifierki. Otwory ssące umożliwiają bezproblemowe usuwanie pyłu szlifeirskiego.

Rolki papieru ściernego do szlifierek oscylacyjnych: Ekonomiczna alternatywa dla gotowych arkuszy. Umozliwia własnoręczne dopasowanie papieru według własnych potrzeb.

Rolki do szlifowania ręcznego: rolki te produkowane saw róznych wersjach- do obróbki drewna oraz do obróbki matalu. Bardzo elastyczne płutno ścierne daje sie łatwo przerwać na potrzebne kawałki. Wyrób jest przyjazny dla urzydkownika i wystepuje wróznych wymiarach.

Pasy bezkoncowe do elektronarzędzi/szlifierek taśmowych: pasy do szybkiej obróbki duzych, płaskich powierzchni. Swietnie nadają się do szlifowania drewna, farby metalu. Zależnie od granulacji, pasy bezkońcowe Dronco  mozna uzywać do obróbki zgrubnej lub szlifu wykańczajacego. Cechuje je wysoka wytrzymałość na zrywanie i rozciąganie.

Arkusze ścierne do szlifu ręcznego: Stosowane są do profesjonalnego szlifu ręcznego. Zakres zastosowań sięga od obróbki drewna do zdzierania starych farb, lakierów i tworzyw sztucznych.

Materiały ścierne
Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
DRONCO Tarcze fibrowe do szlifierek kątowych 125x22/40
Wszystkie produkty firmy DRONCO posiadają certyfikat DIN EN ISO 9001:2000 oraz członkostwo w "oSa"  (Organizacja ...

1,89 zł

Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Stron:  1 
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.