0,00 zł
Strona głównaDRONCOSzczotki techniczne

Szczotki techniczne

Szczotki jednotarczowe do szlifierek kątowych- idealne do agresywnych zastosowań w najcięzszych warunkach, np. usówanie farb ze ścian zrobionych z kamieni naturalnych, czyszczenie spawów itp. Cechuje je wysoka wydajnosć oraz bardzo stabilne zachowanie w czasie pracy.

Szczotki z drutu falistego do szlifierek kątowych - nadają się do delikatnych prac tam gdzie duże zdzieranie materiału jest zbędne np. przy odrdzewianiu metalowych balustrad schodów. Cechuje je długa żywotnosc i dobra stabilnosc w czasie pracy.

Szczotki z drutu specjalnego do wiertarek elektrycznych -idealne do agresywnej pracy w najtrudniejszych warunkach. Bardzo dobra wydajność zdzierania obrabianego materiału, wysoka stabilnosc kształtu w czasie pracy i doskonała relacja ceny do wydajności.

Szczotki z drutu falistego do wiertarek elektrycznych- nadaje się do mniej agresywnych prac, tam gdzie duże zdzieranie materiału jest nie zalecane. Cechuje je długa żywotność, dobra stabilność kształtu i doskonała relacja ceny do wydajności.

Szczotki specjalne do wiertarek- specjalne zastosowania wymagają odpowiednich narzędzi. Te szczotki/ dzięki specjalnej obróbce, spełniają najwyższe wymagania jakościowe, gwarantują jednocześnie długą żywotność.

Szczotki techniczne
Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
DRONCO Szczotka doczołowa 50x6,0 drut stalowy 0,2
Wszystkie produkty firmy DRONCO posiadają certyfikat DIN EN ISO 9001:2000 oraz członkostwo w "oSa"  (Organizacja ...

5,00 zł

Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Stron:  1 
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.